2011. szeptember 28., szerda

Houston, we've got a problem

Baj van hát, nem is kicsi. Tegnap sikerült elhagynom a pénztárcámat (vagy ellopták, nem tudom). Benne volt az eurós bankkártyám is, meg a személyim, a bérletem, a jogsi is (nem tudom miért nem vettem ki...). A legrosszabb az az, hogy a francia bankkártyám még mindig nem érkezett meg, szóval most összesen egy forintszámlához kapcsolt bankkártyám van, amivel elég drága kivenni pénzt és egy útlevelem van, amivel tudok bármilyen ügyet intézni.

Annyi minden történik, hogy nem vagyok képes leülni este a gép elé, hogy leírjam a dolgokat. Összességében még mindig minden oké ezt kivéve, egyre több ismerős/haver/barát van, egyre több nemzetiség, szóval már tényleg itt van az egész világ (már a Francia Antillákról is sikerült megismerkedni egy Rihanna hasonmással, meg egy kameruni sráccal is). Ami nagyon jó volt, az a vasárnapi Chambéry utazás volt, képek Facebookon vannak.


Jó népszámlálást

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése