Csodalatosan brutal unalmas oran ulok eppen es aldom az eget.. Jelenleg "European Economics" oram van es meghalunk a finn lannyal mellettem az unalomtol. Az meg hagyjan h semmit sem tudnak az amcsik meg a kindzsak az EU-rol de nem ismertek fel europa orszagait sem.. Franciaorszag, Anglia es Spanyolorszag ment nekik aztan ennyi. Az viszont kesz komedia h a 2004-es csatlakozo orszagokat meg az europaiak sem tudtak beazonositani. Egyiket sem kb.. Na ilyenkor kicsit furan erzem magam..
Gepem az meg nincs, majd lesz remelhetoleg.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése