Ákos à Lyon
2011. szeptember 15., csütörtök
Ajjaj
A töltőm tönkrement, szóval kb. 10 perc múlva lemerül a gépem és ki tudja mikor lesz újra bekapcsolva. Éljen a Toshiba!
Sziasztok..
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése