2011. szeptember 15., csütörtök

Ajjaj

A töltőm tönkrement, szóval kb. 10 perc múlva lemerül a gépem és ki tudja mikor lesz újra bekapcsolva. Éljen a Toshiba!

Sziasztok..

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése