2011. szeptember 19., hétfő

Voilà!

És igen, eljött a pillanata annak, hogy azt mondjam: VAN EGY TÖK JÓ TÁRGYAM! Brand Management a neve, nagyon tetszett az első óra - bár remélem ez csak bevezető volt és nem végig ilyen attention-catching lesz az egész. A tanár kanadai, nagyon szimpi és nagyon értelmes. És végre érthetően beszél valaki és nem frenglishül :) Lesz csoportfeladat, kettő is, meg egy saját, a personal brandünkről. Alig várom a következő órát.. Bár egy kanadai srác ma befingott az órán (igen, para) és kb. 20 percig sírtunk a röhögéstől rajta.

Amúgy azt elfelejtettem eddig leírni, hogy itt a busznak integetni kell, különben nem nagyon áll meg, akkor sem, ha csak az a busz áll meg azon a helyen, ahol pl. ma álltam, de nem integettem a busznak. Szóval lazán elment. Ja és a metrón pedig kedvesen szoktak belémfutni, hogy még ők is beférjenek, de aztán mosolyognak és tök természetesnek veszik, hogy egy "excusez-moi"-val elintézzék. De már kezdem megszokni és mint egy natív, lazán "pas probléme"-mel válaszolok :) Ja és ma sikerült elmagyaráznom egy franciának, hogy 16:00-kor bezár a hely, ahol voltunk a lakástámogatást intézni (nem hiszem, hogy megkapom). Szóval sikerélményben teljes nap volt a mai, annak ellenére is, hogy elmaradt az esti Cosmozás (a hely ahol 1€ a sör hétfő este. Nem korsó, pohár).

Bon nuit!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése