Ez a tárgy neve, ami ma kicsit megdöbbentett. Az első két órán semmit sem értettem, végig római jogról meg mindenféle dolgokról volt szó, amiről még sosem hallottam és csak kapkodtam a fejem meg a nem létező szótáramat lapozgattam. Aztán a második felében az órának gyakorlati dolgokról volt szó, mint pl. Szudán, Dél-Szudán, Ciprus, TRNC meg Palesztina meg még sok izgalmas esetről. Nagyon jó volt!
Röviden most két mániám van:
*kínai nyelv
*nemzetközi jog
Igen, az első a kínai nyelv. Imádom, nagyon tetszik :) Már megtanultam pár jelet leírni, de elég sok van hátra... :)
Holnap lesz időm részletesebben írni az elmúlt nap(ok)ról, most viszont lövik a pizsit.
Jó éjt (ez volt az első magyar elköszönésem, azt hiszem)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése